Polski | English | Deutsch | Français |
fotokalendarium | kościoły krakowa | wawel | rynek główny | sukiennice | zdjęcia krakowa | panoramy 360° | barbakan |


KINA W KRAKOWIE:

Cinema City Plaza
Kraków, ul. Al. Pokoju 44,
tel. (12) 290-90-90
http://www.cinema-city.pl  krakow@cinema-city.pl


REPERTUAR KINA:


Czwartek
05 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Piątek
06 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Sobota
07 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Niedziela
08 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Poniedziałek
09 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Wtorek
10 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Środa
11 Maj

brak repertuaru na ten dzień

WYDARZENIA:


Uwikłanie Środa 3 Czerwiec 2011
Więcej...

Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska).

Piksele 28 Maj 2010
Więcej...

Kiedy Alicja – młoda i piękna fotoreporterka popularnego dziennika postanowi zrobić zdjęcie życia, nikt i nic nie stanie jej na przeszkodzie. Wystarczy telefon z aparatem fotograficznym. Wszystko, co spotka na drodze, może stać się tematem na pierwszą stronę: aktor, który potknął się na schodach („Znany aktor znów nachlany!”), letni domek gwiazdy („Przed czym się ukrywa?”) czy były ubek koczujący w lesie („Poznał największe tajemnice polskich gwiazd”). Gdy telefon Alicji, w niecodziennych okolicznościach, trafia w ręce pracowników izby wytrzeźwień, okazuje się, że życie potrafi pisać znacznie dziwniejsze scenariusze!  

Hexe Lili 28 Maj 2010
Więcej...

W życiu starej czarownicy Surulundy nagle zaczyna dziać się zbyt wiele. Zły czarodziej Hieronim wkradł się podstępnie do jej chatki i próbował wykraść Księgę Zaklęć. Całe szczęście, że był tam też jej mały smok Hektor. Poza tym Surulunda musi znaleźć swoją następczynię. Na poszukiwania wysyła Hektora, który wraz z magiczną księgą trafia do domu Lilly. Kiedy dziewczynka poznaje zaklęcia, wszystko staje na głowie. Najpierw wyczarowuje stado małp w swoim pokoju, potem zamienia je w kozy, a na koniec wypełnia swoją klasę w szkole wodą. Hektor tłumaczy Lilly, że używając złych czarów, nie będzie mogła stać się godną następczynią Surulundy. W tym samym czasie ponownie pojawia się Hieronim, który nie zrezygnował z planu wykradzenia magicznej księgi i zapanowania nad światem.

Niania i wielkie bum 28 Maj 2010
Więcej...

Tym razem Niania McPhee przybywa, aby pomóc młodej mamie, która oprócz swoich dzieci musi zaopiekować się małymi kuzynami. Niestety gromadka dzieci jest nieznośna i bardzo potrzebuje „opieki” Niani Mc Phee.

Sex w wielkim mieście 2 28 Maj 2010
Więcej...

Z dala od Nowego Jorku. Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda trafiają do jednego z najbardziej luksusowych, egzotycznych i tętniących życiem miejsc, gdzie przyjęcia nigdy się nie kończą, a każdy zakątek skrywa coś wartego odkrycia. Ta ucieczka z wielkiego miasta przypada w idealnym momencie dla każdej z przyjaciółek, które zdają sobie sprawę z tego, że ugrzęzły w tradycyjnych rolach związanych z małżeństwem, macierzyństwem, i nie tylko... I postanawiają z tym walczyć.

WALENTYNKI W CINEMA CITY 14 Luty 2010
Więcej...

Zbliżają się Walentynki, a z nimi czas podwyższonego ryzyka „strzelania focha” przez ukochane drugie połówki.  By tego uniknąć wystarczy skorzystać z systemu wczesnego ostrzegania przed „Walentynkowym Fochem”, który w tym roku uruchamia sieć kin Cinema City.  Wystarczy od 4 lutego dołączyć swoje fotki do galerii „Walentynkowych Fochów” na portalu Facebook.com, zadbać o wcześniejszy zakup biletów na seanse w Dniu Zakochanych  i wejść do gry o skuter.

14 lutego i scenariusz jak zwykle ten sam. Na początku są dobre intencje i plany na wspaniały wieczór w kinie, potem stanie w kolejce do kas i… „Walentynkowy Foch” gotowy. Aby w tym roku wieczór w kinie był już tylko czystą przyjemnością dla obu połówek wystarczy wziąć udział w zabawie Cinema City, uniknąć focha i wygrać skuter .

 

Lekarstwo na focha jest blisko! W tym roku kina Cinema City opracowały system wczesnego ostrzegania przed „Walentynkowym Fochem”. Wystarczy na  portalu  Facebook.com wejść do galerii „Walentynkowych Fochów” dodać fotkę najbardziej nieziemskiej miny swojej Walentynki/Walentego, zdobyć fanów, od 9 lutego kupić bilet na walentynkowy seans w kinie Cinema City i włączyć się do gry o odjazdowy skuter. Wtedy po „Walentynkowym Fochu” pozostanie tylko fotka, udany wieczór w kinie no i ….skuter.

 Wejdź na facebookową stronę „Walentynkowy Foch”, spędź miło Walentynki i zgarniaj nagrody!

Partnerem akcji jest Dr. Oetker.

Cinema City na Planecie 51 Poniedziałek 1 Luty 2010
Więcej...

Uczniowie klas, które wybiorą się w lutym do wybranych kin Cinema City na film „Planeta 51”, będą mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych Kosmicznych Warsztatach*. W czasie ich trwania dowiedzą się więcej o kosmosie, układzie słonecznym, gwiazdach, galaktykach i być może znajdą odpowiedź na pytanie, czy UFO istnieje…

* Warsztaty adresowane są do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży uczącej się i mogą odbywać się w godzinach porannych, przed pierwszymi seansami.

Oprócz uczestnictwa w warsztatach dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach filmowych.

Do wygrania kosmiczne gadżety z filmu „Planeta 51”! Dowiedz się, kto tu jest kosmitą!

Kontakt 2004 - 2016 © Paweł Krzan KRFOTO Mapa Strony