START - Polski | English | Deutsch | FrançaisPaweł Krzan przedstawia
najlepsze fotografie Krakowa
fotokalendarium | zdjęcia krakowa | wawel | rynek główny | sukiennice | kościoły krakowa | alfabet krakowa | zabytki krakowa | panoramy 360° | zwiedzanie


KINA W KRAKOWIE:

Multikino
Kraków, ul. ul. Dobrego Pasterza 128,
tel. (12) 376-43-10
www.multikino.pl/krakow/  
Multikino to coś znacznie więcej niż tylko filmy. To również mnóstwo ciekawych imprez i rozrywek poza filmowych: koncerty, występy kabaretów, transmisje wydarzeń sportowych na dużym ekranie. W Multikinie widzowie znajdą również: bar z popcornem i napojami, bar z lodami, stoisko ze słodyczami oraz pub.


REPERTUAR KINA:


Wtorek
13 Październik

brak repertuaru na ten dzień

Środa
14 Październik

brak repertuaru na ten dzień

Czwartek
15 Październik

brak repertuaru na ten dzień

Piątek
16 Październik

brak repertuaru na ten dzień

Sobota
17 Październik

brak repertuaru na ten dzień

Niedziela
18 Październik

brak repertuaru na ten dzień

Poniedziałek
19 Październik

brak repertuaru na ten dzień

WYDARZENIA:


Royal Opera House na żywo - Carmen 12 Listopad 2015
Więcej...
Royal Opera House na żywo - Carmen / Viscera / Popołudnie Fauna / Pas De Deux Czajkowskiego

Multikino i British Council zapraszają na sezon 2015/2016 Royal Opera House na żywo! Widzowie 15 kin w Polsce będą mogli uczestniczyć w aż 12 wydarzeniach transmitowanych z Opery Królewskiej. W programie zobaczymy 6 oper oraz 6 wydarzeń baletowych.

Royal Opera House – jeden z najważniejszych (obok English National Opera) gmachów operowych w Londynie, znajdujący się w centralnej części miasta – w dzielnicy Covent Garden, siedziba Opery Królewskiej (The Royal Opera) i Królewskiego Baletu (The Royal Ballet). Do dziś Opera Królewska, obok takich teatrów jak Teatro alla Scala, Opera Wiedeńska, Gran Teatre del Liceu i Metropolitan Opera, należy do najpiękniejszych i najznakomitszych budynków operowych świata, gdyż od początku istnienia teatr ściąga tłumy widzów z różnych zakątków świata. Na tej scenie występowało i występuje wielu polskich artystów, takich jak: Ewa Podleś, Piotr Beczała, Mariusz Kwiecień, Aleksandra Kurzak

 

Viscera / Popołudnie Fauna / Pas De Deux Czajkowskiego / Carmen – 12 listopada 2015, czwartek, 20:15

Balet Królewski

Autorzy: Liam Scarlett, Jerome Robbins, George Balanchine, Carlos Acosta

Muzyka: Lowell Liebermann, Claude Debussy, Piotr Czajkowski, Georges Bizet

Bilety:

  • 40 zł - bilet normalny
  • 35 zł - bilet ulgowy (dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz seniorów)
  • 30 zł - bilet grupowy (dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób)

 

Bilety już w sprzedaży w kasach kina oraz na stronie www.multikino.pl

 

Kocham Kino w Multikinie: "Chemia" Poniedziałek 1 Październik 2015
Więcej...
Kocham Kino w Multikinie:

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu Bartka Prokopowicza „Chemia” – energetyzującej love story o głodzie życia. „Chemia” w ramach projektu Kocham Kino w Multikinie Kraków– już 1 października o godz. 19:00.

 

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.

Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll. Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz. W rolach głównych znakomici Agnieszka Żulewska („Bejbi blues”), Tomasz Schuchardt („Jesteś Bogiem”), Danuta Stenka oraz Eryk Lubos. Autorem zdjęć jest Jeremi Prokopowicz („Herkules”, „Wenus w futrze”, „Rzeź”).

Chciałem nakręcić pozytywny film, a nie prosić o współczucie. Zaznaczyć, że nawet w ekstremalnie trudnych okolicznościach można godnie żyć. Być głodnym życia w momencie, kiedy najmniej istotne rzeczy znaczą najwięcej. Magda mówiła, mi że odnajduje szczęście i przyjemność w każdym doświadczeniu. Niezależnie od tego, czy jest ono pozytywne czy negatywne, ważne, że po prostu JEST. Pod płaszczykiem surrealistycznego i czarnego humoru chciałem przemycić treści trudne i poważne, takie jak strach przed samotnością, miłością, bliskością, przed drugim człowiekiem, aż w końcu strach przed śmiercią - Bartek Prokopowicz, reżyser.

Na cykl seansów Kocham Kino w Multikinie zaprasza FCA Poland.

Bilety na październikowe „Kocham Kino w Multikinie” można nabyć w kasach biletowych kina oraz online na stronie www.multikino.pl.

Royal Opera House na żywo - Romeo i Julia 22 Wrzesień 2015
Więcej...
Royal Opera House na żywo - Romeo i Julia

Multikino i British Council zapraszają na otwarcie nowego sezonu 2015/2016  Royal Opera House. Pierwsza transmisja na żywo już 22 września. Widzowie będą mogli zobaczyć balet „Romeo i Julia” w Multikinie Kraków. Opera Królewska na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

 

Royal Opera House – jeden z najważniejszych (obok English National Opera) gmachów operowych w Londynie, znajdujący się w centralnej części miasta – w dzielnicy Covent Garden, siedziba Opery Królewskiej (The Royal Opera) i Królewskiego Baletu (The Royal Ballet). Do dziś Opera Królewska, obok takich teatrów jak Teatro alla Scala, Opera Wiedeńska, Gran Teatre del Liceu i Metropolitan Opera, należy do najpiękniejszych i najznakomitszych budynków operowych świata, gdyż od początku istnienia teatr ściąga tłumy widzów z różnych zakątków świata. Na tej scenie występowało i występuje wielu polskich artystów, takich jak: Ewa Podleś, Piotr Beczała, Mariusz Kwiecień, Aleksandra Kurzak.

Romeo i Julia – balet w trzech aktach

Dyrygent: Koen Kessels
Muzyka: Siergiej Prokofjew
Choreografia: Kenneth MacMillan
Julia:
Sarah Lamb
Romeo: Steven McRae

Balet i Orkiestra Opery Królewskiej

Data transmisji: 22 września, 20:15

Czas trwania: około 3 godziny (w tym dwie przerwy)

 

Bilety:

  • 40 zł - bilet normalny
  • 35 zł - bilet ulgowy (dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz Seniorów)
  • 30 zł - bilet grupowy (dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób)

 

Bilety już w sprzedaży w kasach kina oraz na stronie www.multikino.pl

Taylor Swift Superstar 26 Październik 2014
Więcej...

 

Taylor Swift Superstar

Wokalistka, tekściarkainstrumentalistka - podbiła niedawno listy przebojów swoim piątym albumem “1989”, który sprzedał się na całym świecie w prawie 9 milionach egzemplarzy. Jest to najlepszy wynik w branży muzycznej od ponad dekady. „Taylor Swift Superstar” - odkryj niezwykłą historię współczesnej królowej pop już 26 października w Multikinie Kraków.

Taylor z amerykańskiej piosenkarki country przeistoczyła się w międzynarodową gwiazdę pop. Jej niezwykła popularność wśród milionów fanów na całym świecie zaowocowała wyprzedaną trasą koncertową „The 1989 World Tour”, siedmioma nagrodami Grammy, oraz najmłodszą w historii zwyciężczynią najwyższego wyróżnienia przemysłu muzycznego - nagrody Grammy w kategorii Album Roku. Jest jedyną artystką w historii, której trzy albumy z rzędu uzyskały nakład 1 miliona w pierwszym tygodniu sprzedaży („Speak Now” z 2010, „RED: z 2012 i „1989” z 2014). Jest powszechnie znaną gwiazdą, której szalenie chwytliwe, a jednocześnie głęboko osobiste teksty piosenek przekraczają granice gatunków muzycznych, oraz bystrą bizneswoman, która z dziecięcego marzenia zbudowała imperium.

Liczby jednak nie oddają tego, jaka jest Taylor naprawdę. To jej działania poza sceniczne wyniosły ją na stratosferę popkultury, umożliwiając jej orbitowanie w bardziej elitarnych kręgach. Jej działalność charytatywna to jedno, ale to małe gesty – jak współczucie i zrozumienie okazywane zakochanym fanom na Instagramie czy szczere uściski – dowodzą, że mimo rekordowych sprzedaży i platynowych płyt, sukces nie zmienił jej charakteru. Jest niesamowicie uczciwa i pełna empatii; Taylor to odważna superfanka, wierny przyjaciel, zapalony obrońca ludzkich serc i jeden z największych na świecie ambasadorów bycia sobą. To prawda, że czasem może się wydawać, że "bycie sobą" dla Taylor oznacza wieczną perfekcję - ale to obraz regularnie rozdmuchiwany, kiedy dla odmiany pojawia się ze sztucznym aparatem na zęby i włosami spiętymi w kucyki, aby powygłupiać się w telewizyjnym show. Jest pierwszym artystą, od czasów The Beatles (i jedyną kobietą w historii), która utrzymywała się powyżej sześciu tygodni na #1 miejscu z trzema kolejnymi albumami, i mimo, że została uznana przez Time Magazine za jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie i jedną z jedynie ośmiu kandydatów do najbardziej prestiżowego wyróżnienia Człowiek Roku 2014, jest prawdopodobnie jedyną osobą na tych listach, która używa mediów społecznościowych, aby umieszczać posty skierowane do jej najlepszych przyjaciół lub filmiki jej kotów.

 

Jako Kobieta Roku Magazynu Billboard (jedyna i zarazem najmłodsza artystka, która otrzymała to wyróżnienie dwa razy) wydała swój piąty album – „1989” i wprawiła w osłupienie cały świat sprzedając prawie 1,3 mln kopii w pierwszym tygodniu. Taylor udowodniła w ten sposób, że niemożliwe jest możliwe. „1989” jest jej najbardziej spójnym brzmieniowo albumem, jest wyznacznikiem. Rozwój tekstowy i brzmieniowy Taylor zaskakuje nas bardziej niż kiedykolwiek. Oparta na klawiszach i bicie, popowa wrażliwość, która zawsze była znakiem rozpoznawczym muzyki Taylor stała się elemente nadrzędnym. Po wydaniu „1989” znalazła się, jak zwykle, w blasku oślepiających reflektorów - ale jeśli myślisz, że to ją przeraża, najwyraźniej mało ją jeszcze znasz. Taylor jest gotowa wskoczyć w następną fazę jej wciąż młodej kariery. Nadal będzie tańczyć tak jakby nikt nie patrzył, pisać jakby ukradła wszystkim pamiętniki i niechybnie wspinać się na coraz wyższe szczyty. Pozostaje zastanowić się, jak wiele istnień zdoła ona pociągnąć ze sobą.

 

Ceny biletów:

 •  Kraków: 22 zł

 

Bilety na Taylor Swift Superstarjuż w sprzedaży! Można je nabyć w kasach biletowych kina oraz online na stronie www.multikino.pl.

Kino na obcasach: Sypiając z innymi 13 Październik 2014
Więcej...
Kino na obcasach: Sypiając z innymi

Błyskotliwa, zabawna i pełna ciętych komentarzy na temat seksu i związków - komedia „Sypiając z innymi” przedpremierowo 13 października w Multikinie Kraków podczas październikowej edycji projektu Kino na Obcasach.

Lainey i Jake spali ze sobą tylko raz, ale za to ten pierwszy. Kilka lat później, wpadają na siebie przypadkiem. Jake to nałogowy kobieciarz, a Lainey uzależniła się od niewłaściwego faceta, który ma żonę i dziecko w drodze. Na kilometr widać, że są dla siebie stworzeni, tylko oni wciąż tego nie wiedzą. Może wszystko by się zmieniło, gdyby tylko przestali sypiać z innymi...

Takiej chemii na ekranie między bohaterami komedii romantycznej brakowało od lat. Są nie tylko świetni, ale też wiarygodni, seksowni, zabawni i w tym wszystkim...niezwykle poruszający - Kate Erbland, Indiewire.com

 

Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 13 października w Multikinie Kraków.

Partnerem październikowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno.

Firma KUPIEC, partner cyklu „Kino na obcasach”, zaprasza do udziału w smacznym konkursie.

Na cykl seansów Kino na Obcasach zaprasza FCA Poland.

Bilety na październikowe „Kino na obcasach” można nabyć już od 15 września w kasach biletowych kina oraz online na stronie www.multikino.pl.

Kino na obcasach: Praktykant 28 Wrzesień 2014
Więcej...
Kino na obcasach: Praktykant

Czy życie na Emeryturze musi być nudne? Robert De Niro i Anne Hathaway w przezabawnej komedii „Praktykant”. Panie będą mogły zobaczyć ten film przedpremierowo 28 września w  Multikinie Kraków podczas wrześniowej edycji projektu Kino na Obcasach.

W filmie Praktykant De Niro gra Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Hathaway).

W wielopokoleniowej obsadzie znaleźli się także Rene Russo (Thor), Anders Holm (serial Workaholics), Andrew Rannells (serial Dziewczyny), Adam Devine (Pitch Perfect), Celia Weston (Życie od kuchni), Nat Wolff (Gwiazd naszych wina), Linda Lavin (Raj na ziemi), Zack Pearlman (serial The Inbetweeners), debiutujący Jason Orley i Christina Scherer (Living with Uncle Charlie).

Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 28 września w Multikinie Kraków.

Bilety na wrześniowe „Kino na obcasach” można nabyć już w kasach biletowych kina oraz online na stronie www.multikino.pl.

Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy:

Kraków

Drogie Panie,
 
Czas biegania za wyprawkami szkolnymi dobiegł końca. Nadszedł czas, aby nareszcie pomyśleć o sobie i swoich potrzebach! Każda kobieta lubi dobrze wyglądać… aby podobać się innym, trzeba się podobać samej sobie. Wszystkie znacie Park Wodny, ale nie każda z Was wie, że oprócz siłowni i fitnessu, w swojej ofercie posiada on coś zupełnie innego, coś jedynego w Krakowie! Coś, czego powinna spróbować każda z Pań, by jeszcze lepiej poczuć się we własnym ciele. Kochane Kobiety PIĘKNO to nie próżność! Dlatego w ramach wrześniowego Kina na obcasach, przygotowaliśmy specjalny pokaz SUKUBY. Jest to trening stymulujący i pobudzający organizm, podnoszący jego siłę, wytrzymałość, elastyczność i zwinność. Jednocześnie odblokowuje przestrzeń w ciele w obrębie miednicy, brzucha, klatki piersiowej, szyi i głowy. Dodatkową zaletą SUKUBY jest to, że dodaje powabu i seksapilu, odpręża, witalizuje i napełnia endorfinami a także pomaga w samoakceptacji i nabraniu pewności siebie.  Każda z Pań otrzyma zaproszenie do Klubu oraz będzie miała możliwość uczestniczenia w konkursie z nagrodami ufundowanymi oczywiście przez Park Wodny.
 
Nieodłącznym elementem ubioru każdej kobiety jest torebka. Która z Was uważa, że ma ich już dość w swojej szafie? Gościem specjalnym Kina Na Obcasach będzie wyjątkowa kobieta –szyjąca niezwykłe torebki, właścicielka firmy „KOLOROWY ZWIERZYNIEC „KASI”. Pani Kasia szyje je z bardzo modnego w tym sezonie filcu. Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, według autorskich projektów. Firma ufunduje 3 wyjątkowe torebki dla 3 wyjątkowych kobiet!
 
Dodatkowo jak co miesiąc salon meblowy Kler zasponsoruje upominek. Panie mogą liczyć na konkursy z nagrodami, słodki poczęstunek od Kinder Bueno i firmy KUPIEC a także na pyszną pizzę z restauracji PIZZA HUT.
 
Serdecznie zapraszamy.

 

Nowa promocja w krakowskim Multikinie z Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon Poniedziałek 1 Wrzesień 2014
Więcej...

·    

Drodzy Nauczyciele, miło nam poinformować, iż Multikino Kraków razem z Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon przygotowało specjalne pakiety dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Już teraz możecie zabrać swoich podopiecznych na wycieczkę pełną atrakcji, łączącą seans wybranego filmu  w Multikinie z wyśmienitą zabawą w pobliskim Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon. A to wszystko w promocyjnych cenach.


Do wyboru są trzy pakiety:


I.    17 zł/dziecko = bilet na seans Poranków w Multikinie + 90 minut zabawy w Gibonie

II.    20 zł/dziecko = bilet na seans filmowy 2D w Multikinie + 90 minut zabawy w Gibonie

III.    24 zł/dziecko = bilet na seans filmowy 3D w Multikinie + 90 minut zabawy w Gibonie

Serdecznie zapraszamy.


W celu dokonania rezerwacji lub uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt ze Specjalistą ds. Rezerwacji Grupowych.
Tel: 513 111 947
e-mail: krakow@multikino.pl w temacie wpisując: „Pakiet – Multikino + Gibon”

Moja Pierwsza Wizyta w Kinie dla Przedszkolaków Poniedziałek 1 Wrzesień 2014
Więcej...

Multikino przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej zaprasza najmłodszych widzów do odkrycia tajemnic kina oraz sekretów tworzenia i wyświetlania filmów na wielkim ekranie.

Moja Pierwsza Wizyta w Kinie to projekt skierowany do Przedszkoli, które chciałyby  wprowadzić swoich małych podopiecznych w bajkowy świat X Muzy. „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” to niepowtarzalna okazja, by w przystępny i atrakcyjny sposób oswoić Państwa Przedszkolaki z wymagającym światem kultury audiowizualnej.


Wiosną wprowadzamy do projektu nowe bloki filmowe. Od marca 2014 do dyspozycji grup przedszkolnych jest łącznie 7 bloków filmowych złożonych z klasyki polskiej animacji dla dzieci po cyfrowej rekonstrukcji oraz nowe odcinki wybitnej serii filmów dla najmłodszych „Parauszek i przyjaciele”. Ten ostatni cykl, wyprodukowany w legendarnym Studiu Se-Ma-For jest dziełem animatorów i producentów odpowiedzialnych za nagrodzonego Oscarem „Piotrusia i Wilka”.

Proponujemy:

 • Seanse stworzone z najlepszych polskich filmów animowanych dla dzieci.
 • Projekcje w jakości cyfrowej.
 • Zwiedzanie kina, m.in. wizyta w kabinie projekcyjnej, w kasach biletowych, podpatrywanie, jak produkuje się popcorn.
 • Krótki film edukacyjny – kinowy savoir vivre.
 • Zabawy z animatorem.


Wyboru repertuaru i terminu dokonują sami opiekunowie grup we współpracy z lokalnym specjalistą ds. rezerwacji grupowych. Prosimy o kontakt z kinem z co najmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Cena biletu: 11 PLN
Opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

Środy z Orange w Multikinie 31 Grudzień 2013
Więcej...

W ramach akcji Środy z Orange klienci mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego. Po wysłaniu SMS-a o treści FILM pod numer 241 otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania biletów na środowy seans kinowy.

Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki 29 Sierpień 2013
Więcej...

Pozwól się uwieść magii kina!
Kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety.
Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 10 zł.

Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl.
W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu.

Bilety za 10 zł na dowolny seans* 2D lub 3D odbierzesz pokazując w kasie wybranego kina SMS z potwierdzeniem, które wyślemy na podany przez Ciebie nr telefonu.
Pamiętaj, by przygotować też odpowiednią liczbę opakowań Kinder Bueno.

Kontakt 2004 - 2015 © Paweł Krzan KRFOTO Mapa Strony