START - Polski | English | Deutsch | FrançaisPaweł Krzan przedstawia
najlepsze fotografie Krakowa
fotokalendarium | zdjęcia krakowa | wawel | rynek główny | sukiennice | kościoły krakowa | alfabet krakowa | zabytki krakowa | panoramy 360° | zwiedzanie


KINA W KRAKOWIE:

Multikino
Kraków, ul. ul. Dobrego Pasterza 128,
tel. (12) 376-43-10
www.multikino.pl/krakow/  
Multikino to coś znacznie więcej niż tylko filmy. To również mnóstwo ciekawych imprez i rozrywek poza filmowych: koncerty, występy kabaretów, transmisje wydarzeń sportowych na dużym ekranie. W Multikinie widzowie znajdą również: bar z popcornem i napojami, bar z lodami, stoisko ze słodyczami oraz pub.


REPERTUAR KINA:


Niedziela
24 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Poniedziałek
25 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Wtorek
26 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Środa
27 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Czwartek
28 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Piątek
29 Maj

brak repertuaru na ten dzień

Sobota
30 Maj

brak repertuaru na ten dzień

WYDARZENIA:


Kocham Kino w Multikinie: Mistrzowie 28 Maj 2015
Więcej...

 

Kocham Kino w Multikinie: Mistrzowie

Multikino, Program 2 Telewizji Polskiej oraz MayFly zapraszają  na pokazy filmu „Mistrzowie” w ramach projektu Kocham Kino w Multikinie – już 28 maja o godz. 19:00.
 
Film Breta Marcusa, który to coś więcej niż zwykły dokument o sporcie. W filmie zobaczymy gwiazdy boksu, kina i muzyki: Mike’a Tysona, Evandera Holyfielda, Bernarda Hopkinsa, Denzela Washingtona, Marka Wahlberga, 50 Centa, Mary J. Blige, a także reżyserów takich jak Spike Lee i Ron Howard. Boks, nazywany „sportem biedoty”, dla dzieciaków z najbiedniejszych dzielnic Ameryki jest nieraz – paradoksalnie – jedyną okazją ucieczki od przemocy. Wraz z sukcesami na ringu przychodzi im stoczyć walki, do których nie byli wcześniej wytrenowani. Mistrzowie rodzą się i upadają w mgnieniu oka. Utalentowani młodzi bokserzy nie są gotowi na sławę i wielkie pieniądze, które pojawiają się wraz z mistrzowskim pasem. Wielu z nich najcięższą walkę toczy na emeryturze, kiedy we znaki dają się finanse i zdrowie.

Mike Tyson, Evander Holyfield i Bernard Hopkins z niezwykłą otwartością opowiadają o swoich karierach, życiu na ringu i poza nim. Film „Mistrzowie” łączy rekonstruowane sceny z archiwalnymi walkami oraz emocjonującymi wywiadami z Markiem Wahlbergiem, Reżyser,  próbując dociec, do czego prowadzi pogoń za Amerykańskim Snem, portretuje złożony i nieoczywisty świat kontrowersyjnego i niebezpiecznego sportu.

 

 

Majowe spotkanie w ramach cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się 28 maja w Multikinie Kraków.

 

Na cykl seansów Kocham Kino w Multikinie zaprasza FCA Poland.

Bilety na majowe „Kocham Kino w Multikinie” można nabyć w kasach biletowych kina oraz online.

KSW 31 – Transmisja na żywo 23 Maj 2015
Więcej...

 

 

KSW 31 – Transmisja na żywo

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce będzie transmitowała galę KSW 31. W walkach wieczoru wystąpią największe gwiazdy Federacji: najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, mistrz KSW w wadze średniej Michał „Cipao” Materla, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol „Coco” Bedorf, legenda polskiego MMA Tomasz „Gorilla” Drwal oraz mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej „Irokez” Jewtuszko. Gala KSW 31 już 23 maja w  Multikinie Kraków.

W sobotę 23 maja Multikino i Federacja KSW zapraszają wszystkich fanów MMA na transmisję gali KSW 31 na wielkim ekranie.


Największa organizacja MMA w Europie – Federacja KSW zorganizuje kolejne wydarzenie na Pomorzu. KSW 31 odbędzie się w Ergo Arenie. Gdańsko-sopocka hala gościła już Federację KSW kilkakrotnie podczas pamiętanych gal KSW 16, KSW 20, KSW 23 i ubiegłorocznej KSW 27: Cage Time.


W walkach wieczoru KSW 31 wystąpią największe gwiazdy Federacji: najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, mistrz KSW w wadze średniej Michał „Cipao” Materla, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol „Coco” Bedorf, legenda polskiego MMA Tomasz „Gorilla” Drwal oraz mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej „Irokez” Jewtuszko.
Dla Mariusz Pudzianowskiego (8-3, 2 KO, 2 Sub) będzie to już dwunasty pojedynek na zasadach MMA. Były strongman konsekwentnie buduje swoją pozycję w nowym dla siebie dziedzinie sportu i jest już o krok od najwyższych celów w królewskiej kategorii.


W Ergo Arenie po raz kolejny wystąpi też autor najlepszych walk w historii polskiego MMA, najwaleczniejszy zawodnik nad Wisłą Michał Materla (21-4, 3 KO, 12 Sub). Posiadacz tytułu w kategorii średniej już po raz piętnasty wystąpi dla Federacji KSW i na pewno dostarczy fanom niezapomnianych wrażeń.


Kolejną atrakcją w wadze ciężkiej podczas KSW 31 będzie występ Karola Bedorfa (11-2, 3 KO, 3 Sub). Reprezentant Berserkers Team Szczecin i Ankos Zapasy Poznań w Trójmieście stanie do kolejnej obrony tytułu w królewskiej kategorii.


Na majowej gali w klatce KSW po raz pierwszy pojawi się jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego MMA Tomasz Drwal (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Zawodnik z Krakowa w grudniu miał walczyć z Mamedem Khalidovem, ale wtedy z występu na KSW 29 wyeliminował go uraz kręgosłupa. Zanim dojdzie do jego oczekiwanego pojedynku z wracającym do zdrowia olsztynianinem, Drwal pojawi się na majowej gali.


Jeden z najefektowniej walczących zawodników KSW Maciej Jewtuszko (11-2, 6 KO, 5 Sub) również wystąpi na KSW 31. Popularny „Irokez” powróci do klatki KSW po nokaucie wieczoru, który zafundował Vaso Bakocevicowi na szczecińskiej gali KSW 28.


Transmisja gali KSW 31 odbędzie się 23 maja o 19:00.


Czas trwania: Gala może trwać do ok 24:00
Bilety: 40 zł
Sugerowany wiek: 18 lat

ENEMEF: Maraton Mad Max z premierą Na drodze gniewu 22 Maj 2015
Więcej...
ENEMEF: Maraton Mad Max z premierą Na drodze gniewu

ENEMEF: Maraton Mad Max zabierze widzów do szalonego, postapokaliptycznego świata, w którym zbuntowany Max staje się bezwzględnym mścicielem walczącym ze złem.

Tej nocy salę kinową wypełnią pustynne krajobrazy spustoszone wojną nuklearną, które staną się sceną widowiskowych pościgów dostarczających ogromne dawki adrenaliny. Szaleńcze tempo, nieprzerwana akcja i niesamowite efekty specjalne zagwarantują moc naprawdę silnych wrażeń.

W repertuarze:
- Mad Max
- Mad Max 2: Wojownik szos
- Mad Max: Na drodze gniewu - PREMIEROWO

Ceny biletów: od 25 do 33 zł za całą noc w kinie (trzy filmy):
- 25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
- 28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 33 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).
W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 4:00 rano

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
- brak możliwości rezerwacji biletów,
- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

Nowa promocja w krakowskim Multikinie z Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon Poniedziałek 1 Wrzesień 2014
Więcej...

·    

Drodzy Nauczyciele, miło nam poinformować, iż Multikino Kraków razem z Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon przygotowało specjalne pakiety dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Już teraz możecie zabrać swoich podopiecznych na wycieczkę pełną atrakcji, łączącą seans wybranego filmu  w Multikinie z wyśmienitą zabawą w pobliskim Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon. A to wszystko w promocyjnych cenach.


Do wyboru są trzy pakiety:


I.    17 zł/dziecko = bilet na seans Poranków w Multikinie + 90 minut zabawy w Gibonie

II.    20 zł/dziecko = bilet na seans filmowy 2D w Multikinie + 90 minut zabawy w Gibonie

III.    24 zł/dziecko = bilet na seans filmowy 3D w Multikinie + 90 minut zabawy w Gibonie

Serdecznie zapraszamy.


W celu dokonania rezerwacji lub uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt ze Specjalistą ds. Rezerwacji Grupowych.
Tel: 513 111 947
e-mail: krakow@multikino.pl w temacie wpisując: „Pakiet – Multikino + Gibon”

Moja Pierwsza Wizyta w Kinie dla Przedszkolaków Poniedziałek 1 Wrzesień 2014
Więcej...

Multikino przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej zaprasza najmłodszych widzów do odkrycia tajemnic kina oraz sekretów tworzenia i wyświetlania filmów na wielkim ekranie.

Moja Pierwsza Wizyta w Kinie to projekt skierowany do Przedszkoli, które chciałyby  wprowadzić swoich małych podopiecznych w bajkowy świat X Muzy. „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” to niepowtarzalna okazja, by w przystępny i atrakcyjny sposób oswoić Państwa Przedszkolaki z wymagającym światem kultury audiowizualnej.


Wiosną wprowadzamy do projektu nowe bloki filmowe. Od marca 2014 do dyspozycji grup przedszkolnych jest łącznie 7 bloków filmowych złożonych z klasyki polskiej animacji dla dzieci po cyfrowej rekonstrukcji oraz nowe odcinki wybitnej serii filmów dla najmłodszych „Parauszek i przyjaciele”. Ten ostatni cykl, wyprodukowany w legendarnym Studiu Se-Ma-For jest dziełem animatorów i producentów odpowiedzialnych za nagrodzonego Oscarem „Piotrusia i Wilka”.

Proponujemy:

  • Seanse stworzone z najlepszych polskich filmów animowanych dla dzieci.
  • Projekcje w jakości cyfrowej.
  • Zwiedzanie kina, m.in. wizyta w kabinie projekcyjnej, w kasach biletowych, podpatrywanie, jak produkuje się popcorn.
  • Krótki film edukacyjny – kinowy savoir vivre.
  • Zabawy z animatorem.


Wyboru repertuaru i terminu dokonują sami opiekunowie grup we współpracy z lokalnym specjalistą ds. rezerwacji grupowych. Prosimy o kontakt z kinem z co najmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Cena biletu: 11 PLN
Opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

Aerosmith: Rocks Donington 2014 25 Maj 2014
Więcej...
Aerosmith: Rocks Donington 2014

15 czerwca 2014 roku. Wielka Brytania. Donington Park w Leicestershire. Dziesiątki tysięcy fanów oraz 19 największych przebojów! To właśnie podczas Download Festival zarejestrowano legendarny koncert zespołu Aerosmith, który będzie można zobaczyć już 25 maja na Wielkim Ekranie w  Multikinie Kraków!

 

Zespół bezapelacyjnie po raz kolejny pokazał jak porwać publiczność w prawdziwie rockandrollowym stylu! Podczas Download Festival zagrali same hity - Livin’ on the Edge, Last Child, No More No More, Come Together i wiele więcej. „Aerosmith: Rocks Donington 2014” zabierze fanów na przygodę pełną słodkich emocji – zupełnie jak w nieśmiertelnym hicie Sweet Emotion!

 

Setlist: Train Kept A Rollin, Eat The Rich, Love In an Elevator, Cryin, Jaded, Livin’ on the Edge, Last Child, Freedom Fighter, Same Old Song And Dance, Janie's Got a Gun, Toys in the Attic, I Don't Want to Miss a Thing, No More No More, Come Together, Dude (Looks Like A Lady), Walk This Way. Bisy: Dream On, Sweet Emotion i Mama Kin.

Ceny biletów:

  • 25 zł normalne / 20 zł Facebook

 

Na cykl Koncertów na Wielkim Ekranie w Multikinie zaprasza FCA Poland.

 

Bilety na „Aerosmith: Rocks Donington 2015” w sprzedaży od 5 maja. Można je nabyć w kasach biletowych kina oraz online.

National Theatre Live: Poważny problem 21 Maj 2014
Więcej...

 

 

National Theatre Live: Poważny problem

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „Poważny problem”. Sztukę w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie” będzie można zobaczyć 21 maja w Multikinie Kraków.

Nowa sztuka słynnego brytyjskiego dramaturga Toma Stopparda (Zakochany Szekspir, Rosenkrantz i Guildenstern nie żyją, Arkadia) w reżyserii Nicholasa Hytnera (OthelloHamlet).

Autor: Tom Stoppard
Reżyseria: Nicholas Hytner
W roli głównej: Kristin Atherton

czas trwania: nie dłużej niż 180 min. (materiały dodatkowe, spektakl oraz jedna przerwa ok 20 min.)

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Bilety:

35 zł – normalny
33 zł – normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina
31 zł – normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina
30 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego).
28 zł – ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina
26 zł – ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina
25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Kino na obcasach: Wiek Adaline 19 Maj 2014
Więcej...

Kino na obcasach: Wiek Adaline

Producenci „Za wszelką cenę”, „Elegii” oraz „Uciekającej panny młodej” przedstawiają zrealizowaną z wielkim rozmachem romantyczną epopeję o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu swego miejsca…w czasie. „Wiek Adaline” premierowo już 19 maja w Multikinie Kraków.

 

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi ukrywać się przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez niemal cały XX wiek. To życie jest interesujące, kolorowe, niezwykłe, ale także bardzo samotne i pełne strachu. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

 

Film zachwyca stroną wizualną za sprawą zdjęć Davida Lanzenberga i oszałamiających kostiumów GUCCIEGO.

 

Partnerem majowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

 

Na cykl seansów Kino na Obcasach zaprasza FCA Poland S.A.
Multikino i FCA Poland S.A., producent zaprojektowanego z pasją nowego Jeepa® Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów Kino na Obcasach do konkursu „Jeep® w Multikinie”.

 

Bilety na majowe „Kino na obcasach” można już nabyć w kasach biletowych kina oraz online.

 

Środy z Orange w Multikinie 31 Grudzień 2013
Więcej...

W ramach akcji Środy z Orange klienci mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego. Po wysłaniu SMS-a o treści FILM pod numer 241 otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania biletów na środowy seans kinowy.

Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki 29 Sierpień 2013
Więcej...

Pozwól się uwieść magii kina!
Kup 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymień opakowania na bilety.
Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 10 zł.

Bilety możesz wykorzystać w wybrany przez Ciebie czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl.
W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety do kina. Wejdź w zakładkę ZGŁOSZENIE i uzupełnij dane w formularzu.

Bilety za 10 zł na dowolny seans* 2D lub 3D odbierzesz pokazując w kasie wybranego kina SMS z potwierdzeniem, które wyślemy na podany przez Ciebie nr telefonu.
Pamiętaj, by przygotować też odpowiednią liczbę opakowań Kinder Bueno.Kontakt 2004 - 2015 © Paweł Krzan KRFOTO Mapa Strony